HDD Disk Kurtarma

Dosya Kurtarma HDD Veri Kurtarma

22 Senelik Deneyimimizi Sizinle Paylaşıyoruz!

Bir veri depolama aygıtı olan harddiskler, çalışma sistemi ve pozisyonu açısından hassas bir yapıya sahiptir. Tüm verilerin üzerine yazıldığı bu aygıt yazılımsal ya da fiziksel bir problemden dolayı arızalanabilir.

Bu konuda hem HDD disk kurtarma hem de SSD disk kurtarma alanlarında sizlerin en iyi hizmeti alması için yanınızdayız.

Verilere ulaşılamadığı durumlarda diske onu profesyonel açıdan tanıyan, çalışma sistemini ve mekaniğini bilen bir ekip müdahale etmelidir. Yanlış bir müdahale verilerin tamamen kaybolmasına ve geri dönüşünün olmamasına sebep olabilir.

Dosyakurtarma ekibi dünyanın lider firmaları ile eş zamanlı olarak yüksek teknolojiyi takip etmekte olup, veri kurtarma alanında Türkiye’nin lider firmasıdır. Firma olarak müşterilerimize sunduğumuz başlıca çözümler şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Yazılım Kaynaklı Veri Kaybı ve Kurtarma: Hard diskte fonksiyonel olarak bir arıza olmamasına rağmen yanlışlıkla silme, biçimlendirme, format atma, format değişikliği vb nedenlerde yaşanan veri kayıpları için uyguladığımız yöntemler bütünü olarak bu alanı tanımlayabiliriz.
  • Deforme Olmuş Hard Diskteki Verileri Kurtarma: Cleanroom ortamında ve özel ekipmanlar yardımıyla gerçekleştirdiğimiz bu işlem her türlü fiziksel hasarı kapsar. Şiddetli darbe alan, sıvı ile temas eden, yanan veya elektrik akımındaki değişikliklerden etkilenen aygıtlarda veri kaybı olasılığı çok yüksektir.
  • Virüs Kaynaklı Veri Kaybı ve Kurtarma:Bazı kötü niyetli yazılımlar hard disk içindeki verilere ulaşmayı engellediği gibi tasarımcısı olan hacker tarafından fidye istenmesine de sahne olabilmektedir. Bu tip durumlarda virüsü silmeye yönelik hareketler çözüm sunmaz. Ekibimiz, talebiniz doğrultusunda en doğru adımı atmanıza yardımcı olacak ve verilerinize zarar gelmesini engelleyecektir.
  • Çoklu Sistemler (Raid) ve Veri Kurtarma: Raid sistemler, çoğunlukla kurumsal işletmeler tarafından tercih edilen ve birden fazla hard diskten yararlanılıp tek bir depolama alanının oluşturulduğu yapılardır. Firma olarak yaşadığınız problemin düzeyi ne olursa olsun 20 yıllık tecrübemizle verilerinizin en sağlıklı şekilde kazanılacağını garanti ediyoruz.

Dosyakurtma.com üzerindeki form veya iletişim numaramız üzerinden bize ulaşabilir ve ücretsiz analiz talep edebilirsiniz.

Ya da bilgilerinizi kaydedin, biz sizi arayalım.
    Call Now Button